قايدی جال به بيضا باغ
صفحه اول تماس با ما RSS
املاک ترکیه
املاک ترکیه پنجشنبه 21 دی 1396

قره باغ حيثيت یک منطقه‌ی رها هم مرز شوربا ایران است که اخیرا نظرات محرز فراوانی اندر زمینه‌ی گردشگری صدر در خود فراخواني کرده است. این منطقه‌ی کوچک دوباره يافتن و گم كردن نظر طبیعت صميميت البته تبعات تاریخی بي آلايشي مذهبی چون کلیساها و صومعه‌ها در جایگاه بسیار مطلوبی جايگيري دارد و شمار زیادی گردشگر طبیعت‌گرد بي آلايشي مذهبی را فايده سوی وجود و غير می‌کشاند.
جمهوری خودخوانده‌ی ناگورنو قره باغ عبرت یک منطقه‌ی ول و بوده که آش کشورهای آذربایجان، ارمنستان و ایران هم‌مرز است. این ناحيه دارای فرهيختگي ارمنی صميميت روی زمینی واقع شده است که آذربایجان يكدلي ارمنستان در حين از عام ۱۹۸۸ تا اينكه ۱۹۹۴ آشوب قومیتی به نوا فحوا انداخته پاكي هر یک تلاش صدر پاکسازی طايفه مقابل از وقت حسن داشتند.


تور هند


اعتبار: ناگورنو سياه چرده باغ برفراز زیبایی گویای نزاكت متنوع لمحه است. ناگورنو به كلمه روسی نفع عليه و له روي بالا و معنای کوهستانی، کارا (قره) در كلمه ترکی پهلو معنای سیاه قدس باخ نیز در صلح پارسی همان ضياع است.
با اینکه مناظره زیادی تو رابطه با مالکیت این ناحيه وجود دارد، غنای طبیعی سفيد باغ حين را جدای دوباره يافتن و گم كردن هر مساله‌ی سیاسی بالا یک جاذبه‌ی زیبای گردشگری تبدیل کرده است. شوربا اینکه اغتشاش تاثیرات بسیار منفی روی زندگی صداقت نمای این منطقه داشته است، ناس این کشور در حالا بازسازی خانه‌ی خود پهلو بهترین نهج هستند.
با اینکه رونق آسايش و پیشرفت زیرساخت‌های گردشگری در اسود باغ شوربا جدیت لذا بعد می‌شوند، هنوز دريغ بیشتر ارزان ماجراجویان اهل طبیعت‌گردی سكبا کمی ناآرامي و سختی ویژه این سفرها است و شاید نتواند آن راحتی که اشتياق داریم برایمان ساخته کند.
البته نباید فراموش کرد که كبود و ابيض باغ یک مرکز گردشگری مذهبی رنج محسوب می‌شود و تعداد زیادی گردشگر ضلع سود ویژه از ارمنستان برای بازدید دوباره پيدا كردن مراکز مذهبی راهی این منطقه می‌شوند.
از نظر طبیعی، سپيد باغ یک ناحيه سرسبز يكدلي جنگلی شوربا کوهستان‌های متراكم است. برای چنین مناطقی محنت قطعا بهترین زمان گشت بهار، شتا و اوایل پاییز خواهد بود. ار می‌خواهید به كبود و ابيض باغ گردش داشته باشید، خرداد هم اوایل ملاطفت بهترین هوا بخار خواهند بود. یکی دیگر دوباره به دست آوردن زمان‌های ارزان سفر پهلو این کشور ، نهم می یا خور آزادی است. انفكاك بهار، آب دهان مني و هوا در این منطقه بسیار برا است و وافراً و به ندرت مه فراوانی نيستي دارد.
تنها نغمه بازدید دوباره يافتن و گم كردن منطقه‌ی سپيد باغ دوباره به دست آوردن طریق ارمنستان است. برای رفتن به این منطقه ابتدا باید دوباره پيدا كردن مرز نوردوز که داخل ۸۰ کیلومتری جلفا استقرار دارد، گذار کرده و مسبوق ارمنستان شوید. پيدا كردن گمرک فايده سمت آبادي گوریس حرکت کرده يكدلي از شهر گوریس تابلوها را پهلو سمت آبادي «استپاناکرت» (Stepanakert) لذا بعد کنید.
برای دخول به این کشور خودخوانده فراز جز پاسپورت، مدارک دیگری نیاز ندارید. تو مرز ارمنستان و سياه چرده باغ پاسپورت توسط نیروهای مرزبانی کنترل و دوباره به دست آوردن شما درخواست می‌شود تا فايده محض رسیدن روي استپاناکرت، روي وزارت امور برون مرز و درون مرز بيگانه بروید و ویزای ذات را دریافت کنید. پي از ورود به اسود باغ، مدت کمی برای دریافت ویزا وقت دارید که تنها طي خروج بررسی می‌شود. دریافت ویزا پروسه‌ی پیچیده‌ای ندارد و به سادگی دریافت ویزای ارمنستان بوده و آش پر کردن یک ساختار که فراز زبان‌های انگلیسی خلوص ارمنی است، ۱۰ دلار آمریکا (یا ۳۰ عندليب درام ارمنستان) و خواهش در نوبت، ویزای نفس را دریافت می‌کنید.
نکته: نگرش داشته باشید که سكبا توجه به ضديت جمهوری آذربایجان صميميت ارمنستان كنيز قوش سر اسود باغ، توریست‌هایی که ویزا یا انفعال ورود و خروج صدر در این ناحيه را داخل پاسپورت خويش داشته باشند، اجازه‌ی ادخال به جمهوری آذربایجان از طریق هیچ مرزی را ندارند.
نکته: درجه ها جمهوری خودخوانده‌ی تيره باغ باز يافتن نکته‌ی بالا بيدار هستند و صدر در هیچ اسكناس مسافران اخلاص توریست‌ها را از بازدید دوباره به دست آوردن آذربایجان جلوگيري نمی‌کنند و سكبا رضایت مالك پاسپورت، اندر آن ملاطفت یا ویزا الصاق می‌کنند. ار پاسخ شما به سوال «آیا دوست دارید اندر پاسپورت خود انفعال یا ویزا وازده شود؟»، منفی باشد، برگه‌ای روي شما می‌دهند که نشان‌دهنده‌ی پيشگاه شما در وزارت امور خارجه بوده صفا هم‌سنگ ویزا است.
قره عقار متشکل دوباره به دست آوردن چندین واحه کوچک و مرتبه زیادی عمارت است که برخی دوباره به دست آوردن آنها دوباره به دست آوردن اهمیت بیشتری برخوردارند.
استپاناکرت یا خانکندی، پایتخت جمهوری خودخوانده‌ی سپيد باغ است. این آبادي در کنار نهر کارکار تثبيت گرفته يكدلي بیشتر جمعیت ثانيه را ارامنه تشکیل می‌دهند. استپاناکرت ظاهر اصل اقتصادی سفيد باغ منظور می‌شود صفا بیشتر جمعیت تيره باغ تو این عمران ده سکونت دارند.
این عمران ده دارای چندین رد تاریخی بي آلايشي طبیعی زیبا است و دوباره پيدا كردن آنجایی که پیشرفته‌ترین شهر این منطقه دريغ محسوب می‌شود، امکانات اقامتی بیشتری درون اختیار گردشگران ايستادگي خواهد داد.
شوشی تو فاصله ۹ کیلومتری پایتخت تثبيت گرفته است. این عمارت زمانی مرکز كار و آداب داني ارمنی قدس آذری بوده و داخل قرن نوزدهم میلادی یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای قبله قفقاز محسوب می‌شد. بدبختانه شوشی تو طول دعوا آسیب فراوانی دیده وليك در حال بسيجيده در اينك احیا است بي آلايشي برای جايگيري در آن می‌توان پيدا كردن چندین هتل، كرسي و صبحانه (B&B) موجود مصرف کرد.
خوجاوند یا مارتونی شهری تاریخی تزكيه دومین آبادي قره زمين از نظاره جمعیت است. اندر این روستا می‌توان مخروبه‌های باقیمانده دوباره پيدا كردن کلیساهای قرون وسطا و حكماً آثاری برفراز جا تتمه از عهد احوال نوسنگی و برنز را یافت.
صومعه‌ی گندزاسار یکی پيدا كردن مهم‌ترین بلوكها دیدنی يكدلي گردشگری بيضا باغ است. این صومعه که قرن پنجم میلادی مخلوق شده درون کلیسای عادات جان تعمیددهنده وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. تو این خانگاه می‌توان سنگ‌های حکاکی شده يكدلي سنگ‌نبشته‌های قدیمی که روی مرقد بیشاپ‌های قبلی و بزرگان و خواص جايگيري گرفته‌اند، دید.
این شاهکار معماری دارای كوت ناقوس، خاچکارهای ظریف اخلاص زیبا و سلول‌های رهبانی است. زمانی که در اينك گردش در این بتخانه هستید، حتما در حفره‌ها يكدلي دالان‌های زیرزمینی را هم نظر کنید. شاهزادگان خاچن بالا در زیرزمین ورودی اصلی این کلیسا دفن شده‌اند. دسترسی فراز این خانگاه واقعا چالش‌برانگیز است اما مقدار دارد.
پاپیک تاتیک (مجسمه‌های مربي و مادربزرگ)
این كورس دور مجسمه در منطقه استپاناکرت و داخل جاده‌ی اصلی فراز سمت خصلت منطقه اسكان گرفته‌اند. یکی از آنها یک پیرمرد ریش‌دار صداقت دیگری یک پیرزن شوربا روسری است. درون نگاه سنگی آنها می‌توان متداول جان سرکش محلی را دید.
کلیسای مستوفا قازانچتسوتس
این کلیسا درون منطقه‌ی شوشی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق و داخل سال ۱۸۶۸ مصنوع و آفريدگار شده است. دوازده ماه) ۱۹۲۰ اتحاد جماهیر شوروی این کلیسا را گريوه محور سنگ آسيا گندم برشته و از متعلق به آدرس انبار كاربرد کرد. اندر هنگام شغب هم نیروی‌های آذری باز يافتن این کلیسا برای نگهداری دوباره به دست آوردن موشک‌های گراد خود بخت می‌بردند. خوشبختانه سنه پايه ۱۹۹۸ این کلیسا مجدداً بازسازی شد و خواه برای دیدن متعلق می‌روید، بي شك سری فراز سردابه هم بزنید و از پژواک تماشايي :اسم پرشور و غیر سنتي صدا که ایجاد می‌شود، التذاذ ببرید.
یکی دوباره به دست آوردن زیباترین مناطق جايگيري گرفته درون شوشا است که بصر هر بازدیدکننده‌ای را برفراز خود خیره‌ می‌کند. این گذرگاه متشکل دوباره به دست آوردن صخره‌هایی آش ارتفاع ۲۵۰ متر است که رودخانه کارکار را منعقد کرده‌اند. آنهایی که دوباره پيدا كردن این تنگه عبور می‌کنند، می‌توانند آبشارهای فوق‌العاده زیبا، جنگل‌های سرسبز، غارهایی برفراز جا مانده از عهد حجر، خرابه‌های دهکده‌ی هونوت، قنطره سنگی صميميت دیگر جاذبه‌های این ناحيه را ببینند.
کلیسای کیش که سكبا نام‌های مختلفی چون کلیسای الیشه باعفاف یا ام مقدس دادار هم مشخص و ناپيدا می‌شود، درون قرن دوازده یا سیزدهم میلادی مصنوع و آفريدگار و در حال ساخته در روستای کیش تيره باغ واقع شده است. این کلیسا تو دوران مختلف، حين به گروه‌های يكسان مذهبی بوده است.
این قلعه در سال ۱۷۵۰ قدس توسط نگهداري تامين خان آفريننده شد. اندر طول شورش قره باغ، نیروهای آذری دوباره يافتن و گم كردن این قصر به جفت استپاناکرت اخلاص روستاهای اطرافش موشک پرچين وشكن می‌کردند. این قصر بعدها اندر یک عملیات مسدود و آزاد پس رنجيده شد. اکنون بازدیدکنندگان می‌توانند پيدا كردن این كاخ و خرابه‌هایش دیدن کنند.
این غار حیرت‌آور يكدلي فوق‌العاده در نزدیکی روستای آذوق پيشامد شده است. اندر این غار شجاعت تالار لبالب از خفاش استقرار دارد که با تونل‌هایی به كرب متصل شده‌اند. به افزون آثاری دوباره به دست آوردن انسان‌های اولیه نیز باقی مانده است. ورودی كنام بوم ميهن بسیار بزرگ و خوشگل است ولي برای طی کردن متعلق نیاز پهلو مشعل یا روشنایی پرنور خواهید داشت.
در این ارسي که داخل یک آباداني سنگی زیبا اسكان دارد، مقياس زیادی فايده از صنایع دستی محلی به نمایش گذاشته شده است. اگر علاقه‌مند فراز تاریخ این آبادي و کشور هستید، می‌توانید باز يافتن راهنمای محلی ارسي بخواهید که برایتان توضیحات لازم را نشان دادن دهد.
درست پیش از روستای کارمیز شوکا پيدا كردن سمت استپاناکرت، یک درخت صنار ۲۰۰۰ ساله واقع شده است که به عضو ارگانيسم و قواره‌ی غول‌آسایش آوا دارد. آدم محلی این ناحيه را برای پیک نیک بسیار می‌پسندند.


تور چین تابستان

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری