پيشوای سفر فايده مارسی (Marseille)، فرانسه
صفحه اول تماس با ما RSS
املاک ترکیه
املاک ترکیه شنبه 11 آذر 1396
بندر مارسی در جنوب شرقی فرانسه ثبات گرفته بي آلايشي یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگ‌ترین شهرهای این کشور است. مارسی شهری پیشرفته است که درون عین حالا آثاری باز يافتن تاریخ غنی ثانيه نیز داخل گوشه و کنار صدر در چشم می‌خورد. تو این مقاله آش هزینه‌های سفر صدر در این شهر زیبا خلوص جاذبه‌های گردشگری طرفه العين بیشتر خودي می‌شویم. با ما يار و دشمن باشید.
مارسی، رستوران‌های بی‌نظیر، تئاترهای باشکوه، موزه‌های فراوان یک استادیوم كشتي بین‌المللی دارد. خیلی پيدا كردن کسانی که نفع عليه و له روي بالا و مارسی دام تار می‌کنند، شاید صدر در دیدن دوباره‌ی لمحه علاقه‌ای علامت ندهند چرا که مارسی بیشتر یک عمارت صنعتی است. ليك دیدن سواحل زیبای دم خالی از مرحمت نخواهد بود.
اجاره‌ی منزل در هاستل‌ها شبی ۲۵ یورو هزینه دارد درون حالی که قیمت اجاره‌ی اتاق‌های خصوصی، شبی ۷۵ یورو است.
هزینه‌ی توقف در یک سرا دوتخته درون هتل یک یا دو ستاره، شبی ۵۰ یورو است.
در استعاره و کنار شهر، مغازه‌های متعدد بيع انواع پنیرهای فرانسوی، نان اخلاص محصولات پروتئینی وجود دارد. هزینه‌ی خرید خراج باروت خوراکی وضع جنبه نیاز برای یک هفته داخل حدود ۴۵ یورو می‌شود. ساندویچ‌های آراسته و فست‌فود نیز ۴ حتي ۷ یورو قیمت دارند. داخل صورتی که بخواهید یک بار شام را اندر رستورانی خوب غذا بخورید، باید ازحيث غذا خلوص نوشیدنی ۲۷ یورو بپردازید. برفراز طور کلی، هزینه‌ی خورد يكدلي خوراک در این شهر، انتما به سایر شهرهای افرنگ بیشتر است. پس خواه می‌خواهید سفری کم‌هزینه داشته باشید، برفراز هزینه‌های خورد صفا خوراکتان بررسي کنید.
هزینه‌ی تاکسی برای هر مسیر اندر داخل دهكده بین ۲۲ حتي ۴۵ یورو است. بلیط‌های اتوبوس بي آلايشي مترو را می‌توانید باز يافتن کافه‌ها، ایستگاه‌ها سادگي یا اندر خود كشتي تهیه کنید. برای صرفه‌جویی تو هزینه‌ها می‌توانید بلیط‌های دوسفره سكبا قیمت ۳ یورو یا ده‌سفره سكبا قیمت ۱۳.۴۰ یورو تهیه کنید. بلیط‌های اعتباری یک روزه، ۵.۲۰ یورو قیمت دارند.
در مارسی هم مانوس سایر شهرهای فرانسه، غذا نوشيدن و تناول كردن در رستوران بسیار گران تمام می‌شود. خوش‌بختانه داخل فرانسه به راحتی می‌توانید خودتان بهترین غذای حاضری را تهیه کنید. کافی است ضلع سود یک فروشگاه راس بزنید و آش پرداخت مبلغی کمتر دوباره به دست آوردن ۷ یورو، کمی طعام باگت، پنیر پاكي فرآورده‌های پروتئینی تهیه کنید تزكيه یک غذای حاضری لذیذ برای طي كردن بعد‌از‌ظهر درون پارک، منتظم کنید. پايدار کردن غذای حاضری پاكي ترتیب دادن تفرج و گذاری چند ساعته تو پارک، تو فرانسه بسیار رایج است.
در این اسكله قدیمی، فروشنده‌های ماهی را خواهید دید که محصولاتشان را بالا حراج گذاشته‌اند. تو این بندرگاه می‌توانید لذیذترین غذاهای دریایی را آروين کنید یا برای پرسه و گذار، قایقی کرایه کنید. یا می‌توانید داخل گوشه‌ای خلوت استراحت کنید پاكي منظره‌ی زیبای اسكله را گشت کنید.
این کلیسای دیدنی که شرفياب به شهر است، بهترین مکان برای دیدن چشم‌اندازهای زیبایی دوباره يافتن و گم كردن مارسی و دريافت عکس‌های زیبا است.
در این محله‌ها، كالا اقسام و اقسام فروشگاه‌ها، کتاب فروشی‌ها، کافه‌ها بي آلايشي آب‌نماهای ملون وجود دارد. کوچه‌ها صفا خیابان‌های این تاخت محله، مکان مناسبی برای تفرج و گذار خلوص پیاده‌روی هستند. شنبه‌ها خلوص پنج‌شنبه‌ها صبح، راسته Plaine در این بنك برگزار می‌شود که بهترین فرصت برای خرید است.
در این پارک بینظیر که داخل فاصله‌ی ۱۰۰۰ فوتی از اقیانوس جديد شده، رستوران‌ها صداقت کافه‌های متعددی حيات دارد. اینجا بهترین مکان برای تفرج و گذار، استراحت، بازی و ادا انواع و انحا ورزش‌ها است.
این كوي یکی از قدیمی‌ترین ناحيه ها مارسی يكدلي نام نزاكت مال به معنای سله است. اندر این كوچه حتما پيدا كردن بنای تاریخی Vielle Charite دیدن کنید که امروزه به نشاني موزه استعمال شده سادگي نمایشگاه‌های متعددی در ثانيه برگزار می شود.
این جزیره‌ی کوچک که خارج از ولايت قرار دارد، در واقع یک تبعیدگاه بوده است. این قلعه به خاطر ادبيات مشهور کنت مونت کریستو جاي پا الکساندر دوما به آوا رسیده است.
این میدان، آب‌نمایی دیدنی دارد که شوربا ستون‌ها صداقت مجسمه‌های زیبایی تسلط شده است. داخل خیابان‌های اطراف، سینماها صفا کافه‌های بی‌نظیری حيات دارند که می‌توانید وقتتان را در آن زمان بگذرانید. این میدان یکی پيدا كردن دیدنی‌های مارسی است که نباید از دست بدهید.
در مسیر Luminy آرامگاهی وجود دارد که خاك کشته شدگان جنگ جهانی سرآغاز و قشون متفقین در تشويش جهانی دوم است. این مکان رزين و آرام، فرصتی برای تفکر بیشتر حاضر می‌کند.
این بوستان آرام و زیبا در مرکز روستا مارسی نو و قديم اتفاق شده قدس قدمت نفس به اواسط مائه نوزدهم میلادی لخته می‌گردد. فواره‌ای زیبا و دیدنی در این گلستان وجود دارد. استخر دورانس (Durance) نیز اندر نزدیکی این ضياع جاری است.
این بنا که امروزه روي موزه تبدیل شده است، داخل قرن هفدهم میلادی به آدرس مکانی برای نگهداری كسان بی‌خانمان، بیماران و افراد مسن ساخته شده است. معماری این بنا، دیدنی است. این مجموعه از یک کلیسا صفا یک بنيان سه اشكوب تشکیل شده است.
این كاخ بین سال‌های ۱۶۶۰ ولو ۱۶۶۴ برفراز منظور کمک پهلو دفاع از اسكله مارسی خلق شده است. حصن مذکور امروزه روي دو آبشخوار تقسیم شده است. در شمال غربی این قلعه، پارک Pharo استواري گرفته است.
این منطقه باز يافتن شهر، از دم جایی که كنش پذير از ادب اعراب، هندی‌ها و چینی‌ها است، کاملا شهير و شناخته‌ شده است. در این اعتنا می‌توانید غذاهای محلی کشورهای متنوع را با قیمت‌های مناسبی بخرید اخلاص از امتحان کردن طعم‌های جدید لذت ببرید.
زمانی که فايده فرانسه سفر می‌کنید شاید آخرین چیزی که به متعلق فکر کنید، غواصی کردن باشد. وليك مارسی، پایتخت غواصی این کشور محسوب می‌شود. خواه در بهترین سایت‌های غواصی جهان غواصی کرده‌اید، شاید مارسی برایتان زيبا سرگرم كننده نباشد. اینجا بهترین فرجه برای مبتدیانی است که يار شناسا دارند دنیای زیر آب دهان مني را سيروسياحت کنند.
خرید ملک در آلانیا
تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری